O marce

Producent

Firma Skywell New Energy Automobile Group, wykorzystując 10-letnie doświadczenie Skywell Group do której należy, jest jednym z liderów w sektorze produkcji pojazdów z alternatywnymi napędami w Chinach. Skywell Group to firma notowana od 2000 roku na giełdzie w Hong Kongu.

Firma posiada własny dział rozwojowo-badawczy oraz we własnym zakresie produkuje kluczowe komponenty pojazdów, w tym napędy nowej generacji. Skywell New Energy Automobile Group posiada niezbędny potencjał, wiedzę i doświadczenie do produkcji samochodów osobowych i użytkowych, mikrobusów, autobusów, a także pojazdów specjalnych.

Skywell to producent oferujący wysokiej jakości produkty oparte na zaawansowanych technologiach, spełniające wymogi bezpieczeństwa przy zachowaniu komfortu ich użytkowania.

W październiku 2018 roku, Skywell Group zyskała w prowincji Jiangsu (środkowa część wschodniego wybrzeża Chin) tytuł „jednorożca” (czyli innowacyjnej firmy technologicznej typu start-up, której wycena wyniosła ponad 1 miliard dolarów).

W 2019 roku firma zajęła 1 miejsce w prowincji Jiangsu i 2 miejsce w Chinach w rankingu producentów samochodów użytkowych napędzanych nowymi źródłami energii.

Logotyp marki oparty jest na centralnie umieszczonej literze W z nazwy Skywell, zarys tarczy symbolizuje jakość i bezpieczeństwo, a widoczna wtyczka nawiązuje do zasilania elektrycznego produkowanych pojazdów.

Ambicją firmy jest bycie marką rozpoznawalną na całym świecie.

Importer

Auto – Atut będący wyłącznym Importerem samochodów Skywell w Polsce wchodzi w skład Grupy Polmozbyt Południe S.A. Grupa składa się głównie z sieci autoryzowanych salonów samochodowych, serwisów mechanicznych i blacharsko-lakierniczych różnych marek, działających na terenie Polski południowej ale również w Kielcach, Łodzi i Lublinie. Firma stale i konsekwentnie poszerza ofertę, a siła organizacji wynika z wieloletniego doświadczenia w funkcjonowaniu na rynku motoryzacyjnym w Polsce, potencjału pracowników i zorientowaniu na profesjonalną obsługę Klientów z uwzględnieniem zmieniających się preferencji w tym obszarze. Serwisy należące do grupy to jedne z najnowocześniejszych serwisów pod kątem wyposażenia z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowana kadra mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej a punkty dealerskie oferują pełen zakres usług.

Misją firmy jest obsługa każdego, zarówno obecnych jaki i potencjalnych użytkowników samochodów według najwyższych standardów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej pozwala budować Importerowi współpracę z partnerami ze zrozumieniem wszelkich aspektów działalności dealerskiej w Polsce.